Планетарні редуктори

Планетарні індустріальні редуктори STM серії EXпланетарный мотор редуктор

Каталог планетарных редукторов STM Каталог планетарних редукторів STM 2016 (завантажити)

Планетарні редуктори серії EX компактні, але залишаються надзвичайно потужними.
Планетарна трансмісія робить їх ідеальним вибором для всіх важких застосувань, де ударні навантаження та впливи є скоріше правилом, ніж винятком.
Конфігурація редукторів серії EX універсальна і має безліч варіантів кріплення та монтажу, різні варіанти вихідного валу та кріплення двигуна.

Основні переваги:

  • Переданий момент до 4.500.000 Нм;
  • 26 типорозмірів планетарних редукторів співвісних та кутових;
  • Велика питома потужність при забезпеченні високої здатності навантаження і мінімальних габаритах приводу;
  • ККД більше 90%;
  • Планетарний редуктор вдвічі компактніший і втричі легший за редуктори інших типів, що мають аналогічні характеристики.;
  • Модульний принцип збирання;
  • Широкий вибір адаптерів, фланців, додаткового обладнання;
  • Легкість обслуговування та монтажу;
  • Короткі терміни виробництва та відвантаження.

планетарный редуктор купить

ПЛАНЕТАРНИЙ РЕДУКТОР СЕРІЇ – EX

Це компактні і досить потужні редуктори. Планетарні передачі роблять ці редуктори ідеальним рішенням для важких умов роботи з ударними навантаженнями та можливими заїданнями. Конфігурація редуктора дуже гнучка завдяки можливості різних монтажних позицій, різним розташуванням зубчастих коліс, вихідних валів та різним видам з’єднання з електродвигуном. Тому наявність ідеального збігу з будь-яким завданням створення приводу — це більше, ніж просто бажання. Це те, на що споживачі можуть сміливо розраховувати завжди.

Вихідний крутний момент (Нм) : Мах 800 000

.


ПОВОРОТНЫЙ ПЛАНЕТАРНЫЙ РЕДУКТОРПОВОРОТНИЙ ПЛАНЕТАРНИЙ РЕДУКТОР СЕРІЇ – EX/V

Приводи механізму повороту виробництва STM є важливими компонентами, здатними витримувати дуже високі значення моменту, що крутить, при збереженні компактних розмірів, малої ваги і високої ефективності, що використовуються в баштових кранах, вітрогенераторах, мобільних бурилках і мішалках. Широкий ряд передавальних чисел дозволяє вибрати оптимальні розмір та тип двигуна, який найкраще підходить для вимог експлуатації: гідравлічний або електричний. Для даної серії доступне гідравлічне гальмо, а також конічний перший ступінь. Простота монтажу, надійність в експлуатації та універсальність роблять планетарний редуктор повороту EX/V придатним для найважчих умов експлуатації.

Вихідний крутний момент(Нм) : Мах 120 000

.


ПЛАНЕТАРНЫЙ РЕДУКТОР СЕРИИ- EXПЛАНЕТАРНИЙ РЕДУКТОР СЕРІЇ-EX
(РЕДУКТОР ВИСОКОГО КРУТНОГО МОМЕНТА)

Нова серія планетарних редукторів, яка встановила новий стандарт ринку приводної техніки. Конструкція даного редуктора забезпечує високу продуктивність із компактними розмірами та підходить для широкого спектру застосувань, де необхідна надійна передача. Широкий вибір передавального відношення та наявності численних проміжних розмірів дозволяють задовольнити будь-яку потребу у важких умовах експлуатації. Найкраще рішення для високої продуктивності.

Выходной крутящий момент (Нм) : Мах 4 500 000

.

.

.


КОНИЧЕСКО-ПЛАНЕТАРНЫЙ РЕДУКТОР СЕРИИ EXBКОНІЧНО-ПЛАНЕТАРНИЙ РЕДУКТОР СЕРІЇ – EXB

Прямокутні планетарні редуктори EXB поєднують у собі високу продуктивність із компактним розміром.
Ці редуктори поставляються у широкому діапазоні передатного відношення, що забезпечує безшумну роботу у різних сферах застосування. Сучасний дизайн та передові технології виробництва гарантують типово високу якість та продуктивність конічно-планетарного редуктора. EXB.

Вихідний крутний момент (Нм) : Мах 310 000

.

.


eКОМБИНИРОВАННЫЙ ПЛАНЕТАРНЫЙ РЕДУКТОР СЕРИИ EXRКОМБІНОВАНИЙ ПЛАНЕТАРНИЙ РЕДУКТОР СЕРІЇ – EXR

Редуктори серії EXR поєднують у собі високу продуктивність та надійність планетарних приводів з ефективністю та надійністю циліндро-конічного редуктора. Комбіновані планетарні редуктори EXR ідеально підходять для застосування там, де потрібна висока питома потужність поряд зі зниженою швидкістю. Порівняно з співвісними редукторами, комбіновані EXR гарантують значні переваги по теплоємності, передатному числу та безшумній роботі двигуна.

Вихідний крутний момент (Нм) : Мах 1 300 000

.